Trainingsschema
Dit schema loopt van 29-8-2022 t/m 27-11-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Mixed onder 12-2 Jan van den Berg
Mette Keijzer
1 - CD
18:00 - 19:00 Mixed onder 10-1 Roos Stokvisch
Winold Boes
1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes onder 16-2 Jan van den Berg
Josephine Garbutt
1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes onder 14-1 Winold Boes
Jasmijn Blomsma
1 - AB
20:00 - 21:15 Dames onder 25-1 Heino Logtenberg 1 - CD
20:00 - 21:15 Meisjes onder 16-1 Heino Logtenberg 1 - CD
20:15 - 21:30 Mixed onder 18-2 Winold Boes 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Mixed onder 12-1 Jan van den Berg
Thomas Muilwijk
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes onder 9-2 Floor Blomsma
Isa Beldman
Jasmijn Blomsma
1 - AB
18:00 - 19:00 Mixed onder 9-1 Floor Blomsma
Jasmijn Blomsma
Isa Beldman
1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 30+ A Will de Bondt 1 - AB
19:00 - 20:15 Jongens onder 14-1 Jan van den Berg
Esmee van der Burg
1 - CD
20:15 - 21:30 Meisjes onder 18-1 Jan van den Berg 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 30+ A 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Mixed onder 10-1 Roos Stokvisch
Thomas Muilwijk
1 - AB
18:00 - 19:15 Mixed onder 12-2 Jan van den Berg
Mette Keijzer
1 - CD
18:00 - 19:00 Mixed onder 8-1 Winold Boes
Tessa Brama
2
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep 2 Daniël van Diepen, Kim Hartholt en Judith Kelder
19:00 - 20:15 Meisjes onder 14-1 Winold Boes 1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes onder 16-2 Jan van den Berg 1 - CD
20:15 - 21:30 Mixed onder 18-2 Winold Boes 1 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Mixed onder 12-1 Jan van den Berg
Josephine Garbutt
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes onder 9-2 Floor Blomsma
Yentel van der Heide
Jasmijn Blomsma
1 - AB
18:00 - 19:00 Mixed onder 9-1 Floor Blomsma
Yentel van der Heide
Jasmijn Blomsma
1 - AB
19:00 - 20:15 Jongens onder 14-1 Jan van den Berg
Demi Boes
1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes onder 16-1 Heino Logtenberg 1 - AB
20:15 - 21:30 Meisjes onder 18-1 Jan van den Berg 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 21:00 Dames onder 25-1 Heino Logtenberg 1