Trainingsschema
Dit schema loopt van 6-5-2020 t/m 26-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens 8 E1 Floris Frederiks
Merel Meijerink
1 - AB Wachtvak A
18:00 - 19:30 Jongens D1 Jan van den Berg
Ruud van Lingen
1 - CD Wachtvak B
18:30 - 19:30 Meisjes 6 E1 Nine Smudde
Jouwert Turkstra
2 Oefenveld
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Winold Boes
Isis Turkstra
1 - AB Wachtvak A
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Jan van den Berg
Martijn de Groot
1 - CD Wachtvak B
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Sanne Hijmans
Marieke Van Der Meer
1 - AB Wachtvak A
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anna Hulst
Marieke Van Der Meer
1 - AB Wachtvak A
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Britt Timmerman
Floor Morsink
1 - CD Wachtvak B
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Jan van den Berg 1 - CD Wachtvak B
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Marieke Van Der Meer 1 - AB Wachtvak A
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jan van den Berg
Ruud van Lingen
1 - CD Wachtvak B
18:00 - 19:00 Jongens 8 E1 Merel Meijerink
Floris Frederiks
1 - AB Wachtvak A
18:00 - 19:00 Jongens F1 Marte Ypma
Emma ten Have
Iris Berkel
Carlijn Paasman
2 Oefenveld
18:00 - 19:00 Meisjes F2 Iris Berkel
Marte Ypma
Emma ten Have
Carlijn Paasman
2 Oefenveld
18:00 - 19:00 Mixed F1 Emma ten Have
Iris Berkel
Marte Ypma
Carlijn Paasman
2 Oefenveld
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep 2 Dennis Joop, Xander van der Ploeg
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Jan van den Berg
Martijn de Groot
1 - CD Wachtvak B
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Winold Boes
Erik Blomsma
1 - AB Wachtvak A
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Jan van den Berg 1 - CD Wachtvak B
20:30 - 22:30 Trimhockey Remco Lok 1 - AB Wachtvak A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Marieke Van Der Meer
Demi Boes
1 - AB Wachtvak A
18:30 - 19:30 Meisjes 6 E1 Nine Smudde
Jouwert Turkstra
2 Oefenveld
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anna Hulst
Marieke Van Der Meer
1 - AB Wachtvak A
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Britt Timmerman
Floor Morsink
1 - CD Wachtvak B
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Jan van den Berg 1 - CD Wachtvak B
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Marieke Van Der Meer 1 - AB Wachtvak A
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Veterinnen B Winold Boes 1 - AB Wachtvak A
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Jan van den Berg 1 - CD Wachtvak B
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Jan van den Berg 1 - CD Wachtvak B